نامی از مانداندا در بین گزینه های جانشینی والدس مطرح نشده اما این ملی پوش فرانسوی اعلام کرد اگر پیشنهاد از بارسا دریافت کند، نمی تواند آن را رد کند

سایت گل- استیو مانداندا، دروازه بان المپیک مارسی، برای پیوستن به بارسا ابراز علاقه کرد.

قرارداد ویکتور والدس با باشگاه کاتالانی در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و این باشگاه به دنبال به خدمت گرفتن یک دروازه بان جدید است.

البته نامی از مانداندا در بین گزینه های جانشینی والدس مطرح نشده اما این ملی پوش فرانسوی اعلام کرد اگر پیشنهاد از بارسا دریافت کند، نمی تواند آن را رد کند.

او به اکیپ گفت:" اگر پیشنهادی از بارسا به من داده شود، خیلی خوب خواهد بود. بازیکنی که بگوید نمی خواهد به بارسا برود، کمی دروغ گفته است؛ در واقع خیلی دروغ گفته است.

به غیر از، در این انتقاد روسای باشگاه ها و مدیر برنامه ها هم تاثیرگذار هستند و به همین خاطر پیش بینی دشوار است."

در تابستان گذشته شایعات زیادی در مورد پیوستن مانداندا به موناکو منتشر شد اما او تاکید کرد که به شایعات چندان توجهی ندارد.

" چند سال است که من در مارسی بازی می کنم. البته موناکو هم در حال پیشرفت است و حضور در آن یک چالش جذاب محسوب می شود. اما در مارسی ماندم و دلیلی برای انگیزه نداشتن وجود ندارد."

او همچنین در مورد بهترین دروازه بان های حال حاضر دنیا گفت:" من بهترین نیستم. بهترین دروازه مانوئل نویر است. او کامل و بسیار با ثبات است.

بعد از او بوفون و چک فصل خیلی خوبی داشتند. دروازه بان های جوانی مانند تیبو کورتوا و سیمون مینوله هم کم کم در بین بهترین ها جای می گیرند."